STAR ISI MARKET

Çözümün Merkezi...

2011 yılında ısıtma sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, onarım ve geri dönüşüm ile sektöre katma değer sağlama ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektöre katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan STAR Isı Market kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ısıtma ve doğalgaz sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Yedek parça tedariği, ithalat/ihracat, onarım ve alternatif ürün geliştirme prensipleri doğrultusunda firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye ve deniz aşırı pazarlarda  öncü ve örnek nitelikte ticaretine devam etmektedir.

STAR Isı'nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile her daim müşteri memnuniyeti stratejisi yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu organizasyonel başarı etkili olmuştur.

Profesyonel ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren Firmamız, müşterilerin taleplerine  hızlı ve kalıcı çözümler üreterek fark yaratmış ve bunu temel politikası olarak benimseyerek, her geçen gün büyüyen ekip ve tedarik ağı ile Türkiye ve Dünya ısıtma pazarının önemli tedarikçileri arasında yerini almıştır.